Site içi Veri Güvenliği

Güvenli ortamda yapacağınız işlemlerde siz ve kredi kartını size tahsis esen banka haricinde hiçbir kişi , kurum ve kuruluş tarafından bilgilerinize ulaşamamaktadır. Kredi kartı işlem sayfası kart bilgilerini doğrudan banka POS sistemineiletmekte ve işlem sonucunu müşteriye bildirmektedir. Kredi kartı bilgileri e-posta veya benzeri yöntemlerle aktarılmamaktadır. Online işlemin bir sonucu olarak aktarılan kredi kart bilgilerine tarafımızdan dahi erişilmesi mümkün değildir. Verdiğiniz kimlik bilgileri, adres, iletişim, fatura bilgileriniz ve kredi kartı bilgileriniz sadece Hediyeonline.com  (Spdizayn Interactive Elektronik Reklam İletişim Hizm.) tarafından sitemiz üzerinden yapmış olduğunuz satın alma işlemlerinde kullanılacak olup, üçüncü şahıslar ile (hukuka intikal eden konular haricinde) asla paylaşılmayacaktır.

Gizlilik Politikası

Verdiğiniz kimlik bilgileri, adres, iletişim, fatura bilgileriniz ve kredi kartı bilgileriniz sadece
Spdizayn Interactive Elektronik Reklam İletişim Hizm. ile yapmış olduğunuz satın alma işlemlerinde kullanılacak olup, üçüncü şahıslarla
(hukuka intikal eden konular  haricinde) asla paylaşılmayacaktır.

Alış-Veriş Güvenliği ve 128Bit SSL Sertifikası

Sitemizde kredi kartınızla yapacağınız tüm alış-verişleriniz Geotrust (RapidSSL) sertifikasıyla güvence altına alınmıştır. Kart bilgileriniz 128 bit koruma ile şifrelenerek iletilmektedir. SSL (Secure Soket Layer) bağlantısının durumda aktif olduğunu, sipariş işlemleri sırasında kart bilgilerinizi girdiğiniz sayfamıza geçtiğiniz sırada, tarayıcınızın adres çubuğunun hemen yanında görüntülenecek olan kilit simgesinden anlayabilirsiniz.